Logo firmy

Referencje

"Rozmowy rzeczowe na temat bardzo szybkie nawiązanie kontaktu po stronie państwa Borowieckich podjęte kluczowe tematy profesjonalne doradztwo przedstawienie kilku wariantów ofert do wyboru. Pomoc przy doborze i zakupie odpowiednich materiałów. Firma godna polecenia za profesjonalne podejście do tematu, punktualność szybkość i solidność wykonywanych prac."

- Marzena S (montaż pokrycia dachowego - Aleksandrów Łódzki)

 

 

"Pierwsza rozmowa telefoniczna i już byliśmy umówieni na wizję lokalną. Na miejscu bardzo rzeczowe przedstawienie różnych możliwości wykonania zleconej pracy (przede wszystkim materiału, który miałby być zastosowany). Drugie spotkanie już w szerszym gronie, wizyta na obiekcie, na którym pracował zleceniobiorca i już byliśmy z żoną zdecydowani. Samo wykonanie pracy - szybko, profesjonalnie, czysto. Nowe pokrycie dachu odmieniło całkowicie wygląd domku i przede wszystkim podoba się mojej żonie. Będę polecał innym tego wykonawcę."

- Jerzy Z (wymiana pokrycia dachowego - Łódź)

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję